The Sims 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2

The Sims 2 forum
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 The Sims 2 Expansions

Ići dole 
+4
xxx Kate xxx
xxXSelenaXxx
Winchester Girl
Aurora
8 posters
AutorPoruka
Aurora
Sim Society Admin
Aurora


Messages : 96
Datum upisa : 12.04.2009
Godina : 30
Lokacija : Sim City

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyNed Apr 12, 2009 6:54 pm

Ovde cemo voditi diskusije o ekspanizijama za nasu glavnu igru! Koja vam je omiljena i zasto? Imate li neku koju ne volite? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sims2.canadian-forum.com
Winchester Girl
Sim Society Admin
Winchester Girl


Messages : 16
Datum upisa : 12.04.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyPon Apr 13, 2009 12:16 am

Ja imam The sims 2,pets,pet story,bon voyage,open for business,seasons,castaway,free time,par onih dodataka za stvari i to je to...jedino mi je krivo sto nemam university i nightlife,ne mogu ih nigde naci...steta Sad Pets je jako dobar,interesantan,ali nije nesto puno razlicit,bon voyage je kao da ima mala takmicenja i zahteve ali ih se brzo skonta i predje pa pomalo dosadi,open for... mi je bio uzasan kad sam ga dobila ali kako sam pocela kontati kako da isprodajem stvari bio mi je super,ali ga idalje ne gotivim bas,seasons mi je najbolji,vrh vrhova,novo stvorenje,sva godisnja doba,tona novih stvari i opcija-najdrazi,free time mi i nije nesto,obican je,uvek sam htela university,ali ga ne mogu naci a nightlife sam htela samo zbog vampira XD
Cula sam i za aparment life ali pojma nemam sta je u njemu novo
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Sim Society Admin
Aurora


Messages : 96
Datum upisa : 12.04.2009
Godina : 30
Lokacija : Sim City

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyPon Apr 13, 2009 12:20 am

Apartment life ti omogucava da zivis sa vise porodica u jednoj 'zgradi' ... imate postansko sanduce, imas cimere iako njima ne upravljas, komsije koje se ponekad bude zbog buke i tako... nemam nastavak ali po onome sa YouTube-a, izgleda mocno...

Moj omiljeni je svakako Seasons Smile Smile najbolji je... najvise mrzim Open for business jer nikada nisam skapirala kako da mi se radnici ne umore lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sims2.canadian-forum.com
Winchester Girl
Sim Society Admin
Winchester Girl


Messages : 16
Datum upisa : 12.04.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyPon Apr 13, 2009 12:23 am

tu sam i ja crkavala XD maxmotives uvek koristi XD,a i ima ona neka sifra da ti ne pada nista od onoga-ni hunger ni hygiene,niti ista...ne mogu se setiti kako ide XD odoh da pogledam to za apartment
Nazad na vrh Ići dole
xxXSelenaXxx
Sims Starter
Sims Starter
xxXSelenaXxx


Messages : 18
Datum upisa : 13.04.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyPon Apr 13, 2009 10:34 am

Ja imam-Open For Bussines,Bon Voyage,University...
Open For......mi je skroz naporan nikako da radnici rade.Glupost.Tako da ga i ne igram vise.Bon Voyage onako nije loše ima zanimljivih stvari ali je previše obićan,University---dosadan Nevena ne preporućujem ti ga jer je totalno bezveze ja kada sam ga uzela mislila sam da je extra ali dok sam igrala crkla sam od dosade
Nazad na vrh Ići dole
xxx Kate xxx
Sims Starter
Sims Starter
xxx Kate xxx


Messages : 12
Datum upisa : 14.04.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyUto Apr 14, 2009 9:14 pm

-The sims 2-Nightlife--Lep je, kao nocni zivot i co, ali ne razlikuje se nesto puno.
-Seasons-Lep mi je, samo zato jer se menja vreme.
-University-To mi je omiljeni, jer moze da se zivi u hotelu....Poseban je....
-Castway-On mi je drugi od omiljenih....Gradim brodove, spavam na liscu...Cool
--Ostali su isto super i cool...<<Sve ih imam...
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Sim Society Admin
Aurora


Messages : 96
Datum upisa : 12.04.2009
Godina : 30
Lokacija : Sim City

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyUto Apr 14, 2009 9:21 pm

Castaway stories nije ekspanzija Wink ... to je u seriji The Sims: Life, Pets & Castaway stories.... nemaju nikakve veze sa The Sims 2 igricom Smile ... ali znam sva tri, odlicna su Very Happy

ja uskoro nabavljam nastavke za kuhinju i kupatilo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sims2.canadian-forum.com
Bella Swan
Sims Starter
Sims Starter
Bella Swan


Messages : 16
Datum upisa : 15.04.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptySre Apr 15, 2009 9:37 pm

Castaway stories imala sam ali posle nekog wremena mi je dosadio i kasnije nije hteo da radi pa sam ga brisnula i sad nzm koji da skinem shta mi wi preporuchujete koji Sims je najbolji pets, open for, university,life, nightlife????
Nazad na vrh Ići dole
Aurora
Sim Society Admin
Aurora


Messages : 96
Datum upisa : 12.04.2009
Godina : 30
Lokacija : Sim City

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptySre Apr 15, 2009 11:34 pm

university i nightlife Wink pruzaju najvise novih funkcija.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sims2.canadian-forum.com
Bella Swan
Sims Starter
Sims Starter
Bella Swan


Messages : 16
Datum upisa : 15.04.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyČet Apr 16, 2009 12:17 am

Axa thx sad uprawo trazhim Nightlife da skinem ali nece neshto da mi krene na torentu Sad
Nazad na vrh Ići dole
Rockerka
Sims Starter
Sims Starter



Messages : 14
Datum upisa : 24.04.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyPet Apr 24, 2009 4:32 pm

ja imam Sims2,Sims2 Pets,Sims2 Christmas, Sims2 Night life,Sims2 University,Sims2 open for bussines
Nazad na vrh Ići dole
OGGY
Sims Starter
Sims Starter
OGGY


Messages : 22
Datum upisa : 09.05.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptySub Maj 09, 2009 8:09 pm

Imam Nighlife,Pets,Free Time,Apartment life,Seasons i Bon Voyage

Posto sam kupovao 3 igre odjednom i odmah ih instalirao pa ne znam bas sta je iz koje igre..ali volim BV zbog suncanja i onih odmora,plaze..divno...AL je isto dobar... volim da zivim u stanu,ali mi je brzo dosadilo...NL je super,one diskoteke i sve to je extra...FT je dosta dobar,Seasons isto..jedino me Pets nije nista odusevio
Nazad na vrh Ići dole
BlueFairy
Sims Starter
Sims Starter



Messages : 10
Datum upisa : 25.04.2009

The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions EmptyUto Avg 25, 2009 8:38 pm

Imam Obican Sims 2 xD
Nightlife
Open For Business
Family Funds
Seasons

Naj je Seasons jer je Sims 2 bez njega prazan
Ne znam tacno sta dodaju u kom nastavku ali volim sto sve ovo imam jer mi nista ne fali Razz
A ja volim OFB, ne radim sa njima ceo dan, logicno je da ce da se umore, svima dam zadatke i bas mi je zanimljivo ^^
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





The Sims 2 Expansions Empty
PočaljiNaslov: Re: The Sims 2 Expansions   The Sims 2 Expansions Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
The Sims 2 Expansions
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» The Sims 2
» The Sims 2: Pomoc
» Main Sims 2 Sites:

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Sims 2 :: The Sims 2 :: The Sims 2 Game-
Skoči na: